ART / Lithographs / Litographs in colors 12868658
nr 1286 8658
Lars Karlsson Frost
(f. 1958), Sverige
2 pcs. Lars Karlsson (b. 1958), Sweden. "Boogie" respektive "Woodo". Signed, dated 1985, numbered 63/150. Subject: 83x29 cm,
LITOGRAPHS IN COLORS, 2 st. Lars Karlsson (f. 1958), Sverige. "Boogie" respektive "Woodo". Signerad, daterad 1985, numrerad 63/150. Motivet: 83x29 cm
Lars Karlsson, Swedish painter born 1958.
SEK 150
Monday November 4 2019
at 20:47:11
4/11 01:24:24
100 kr
4/11 20:13:26